SK Ševětín – Sokol Chotoviny      2:0  ( 2:0 )

branky:  15. Vokurka Svatopluk, 31. Lukucz Milan,

ŽK:  2:1

Diváci:  80

rozhodčí:  Štika Jiří – Gondek René, Ridvan Josef

delegát: Szucs Gejza

Hosté přijeli s bránící taktikou a hrou s nakopávanými míči na osamocené útočníky. Takže se to podepsalo na samotné hře, která moc k dívání nebyla. Chotoviny za celý zápas  ohrozilii branku domácích pouze třikrát. Domácí si ale vytvořili řadu vyložených šancí, ale proměnit dokázali pouze dvě. Nejprve zahrával v 15.minutě Ondřej Lukucz trestný kop a u něho Vokurka hlavičkoval pouze do pravé tyče. Ve 24. minutě se již domácí radovali a to když to samé zopakovali, pouze centroval Petřík a Vokurka hlavou tentokrát k pravé tyči nedal Novotnému v brance hostí žádnou šanci 1:0. Čtyři minuty před přestávkou se Ševětín radoval po druhé. Z pravé strany poslal do malého vápna kapitán Novotný a Vokurka našel hlavou nehlídaného Milana Lukucze, který také hlavou rozvlnil síť podruhé 2:0.