Jdi na obsah Jdi na menu

16:00 hodin

branky: PÍCHA Michal 2, LUKUCZ Ondřej 2, NOVOTNÝ Lukáš 2, LUKUCZ Milan 2, VOKURKA Svatopluk, PETŘÍK Petr – PRAŽÁK

rozhodčí: Vychodil – Fiala, Buřič Josef

delegát: Brož

SK Ševětín

sestava: Růna Tomáš – Čada Roman (73. Mohamed Patrik), Matějka Jaroslav, Petřík Petr, Kisvetr Lukáš – Ludvík Radek ( 77. Suchan Jakub), Novotný Lukáš, Lukucz Ondřej, Lukucz Milan –Vokurka Svatopluk ( 80. Chalupa Václav) , Pícha Michal

trenér: Koláček Miroslav

„Takový zápas se povede jednou za deset let! První poločas jsme vyhráli 2:1. Pak si mí svěřenci uvědomili, že krásný fotbal se hraje na jeden dva doteky, a hostující mužstvo ve druhém poločase úplně rozebrali. Do poslední minuty nepolevili a nastříleli soupeři neuvěřitelných deset gólů. Sto diváků si při oslavách přišlo na své, některé akce byly jako z učebnice – třeba Petr Petřík krásnou střelou ze třiceti metrů pečetil na 10:1

Sokol Kardašova Řečice

Z. Vlk – M. Nový, B. Kalina, Pozníček, Z. Nový (75. Vyhlídka) – Kubíček, Blízek (46. V. Jánošík),
T. Mach, Sedláček – Kovář (46. Houska), Pražák.

Aleš Brunner, trenér Sokola Kardašova Řečice (7.): „Co k tomu dodat. Hra byla tentokrát jednoznačně v režii soupeře. V první půli jsme mu ještě i zásluhou výborného výkonu gólmana Vlka aspoň trochu vzdorovali, ale do čeho Ševětínští po změně stran kopli, z toho padl gól. A byly to vždy utěšené akce. Definitivně nás zlomily dvě branky těsně po přestávce v rozmezí dvou minut a pak už jsme byli na ručník. Navíc do druhé půli kvůli zranění nemohl nastoupit útočník Kovář, který jinak svou živelnou hrou dostatečně zaměstnával i trojici protihráčů najednou. Trénuji patnáct let, ale tohle se mi ještě nestalo. Co naplat, hráčům jsem po zápase poradil, aby si raději dali o jedno pivo víc a na debakl co nejrychleji zapomněli. Paradoxně jsme domácím největší měrou přispěli k oslavám 75 let kopané, jichž byl tento duel součástí.